Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA má nové eventové oddělení

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA – divize Deníku – nejčtenějšího zpravodajského titulu na trhu, má od října 2016 vlastní eventové oddělení. Akce pořádané tímto oddělením budou sdruženy pod nový claim „Deník s Vámi".

21.11.2016
SDÍLEJ:

Deník s vámiFoto: Redakce

Posláním oddělení je pořádat odborná a společenská setkání na aktuální a zajímavá témata, diskusní debaty či uzavřená VIP setkání a umožnit tak účastníkům osobní kontakt s odborníky, VIP osobnostmi, politiky a byznysmeny.

Vedením eventového oddělení Deníku byla pověřena Jana Švecová, která tímto naváže na své mnohaleté zkušenosti z pořádání obdobných akcí.

„Partnerství s Deníkem umožňuje jedinečnou možnost propagace firem nejen během eventu, ale zejména prostřednictvím tištěných a digitálních titulů vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA. Máme 71 mutací Deníku. Díky takto silnému pokrytí regionů a vlastní distribuční síti má Deník unikátní možnost oslovení cílové skupiny klienta," uvedla Jana Švecová, Head of Events Deníku.

Autor: Redakce

21.11.2016
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

DENÍK S VÁMI

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA – divize Deníku – nejčtenějšího zpravodajského titulu na trhu, má vlastní eventové oddělení, které vzniklo s cílem využít potenciál nejčtenějšího zpravodajského titulu v České republice.

POŘÁDÁME

 • Odborná společenská setkání na aktuální a zajímavá témata
 • Diskusní debaty či uzavřená VIP setkání
 • Odborné konference

ZAJIŠŤUJEME

 • Produkci a organizaci eventů nejrůznější charakteru a rozsahu na míru
 • Kompletní projektové řízení
Kontakt
 • Jana Švecová
  Head of Events

  Vltava Labe Media a.s.
  U Trezorky 921/12
  Praha 5 - Jinonice 158 00
  +420 721 672 761
  j.svecova@vlmedia.cz