Deník opět pořádá Setkání s hejtmanem. Co byste chtěli vědět o našem kraji vy?

ANKETA/ Už ve čtvrtek se v Ostravě v multifunkční aule Gong v Dolních Vítkovicích uskuteční tradiční akce nazvaná Setkání s hejtmanem, kterou každoročně pořádá Deník.

6.11.2018
SDÍLEJ:

Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO).Foto: Deník / Lukáš Kaboň

I letos se tak potká hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák s pozvanými hosty a spolu se svými náměstky přiblíží, co kraj pod jeho taktovkou udělal v předchozích dvou letech a hlavně co chystá pro roky příští.

„Při letošním Setkání s hejtmanem se blíže podíváme na podporu podnikání a inovací v regionu, na novinky ve středním školství nebo na to, co kraj dělá v rámci sociálních služeb. Vzhledem k tomu, že máme krátce komunálních volbách, tak se dotkneme i tématu spolupráce kraje s městy a obcemi v regionu,“ nastiňuje Martin Pleva, šéfredaktor Deníků v Moravskoslezském kraji.

Setkání s hejtmanem v Aule Gong.

Reportáž ze Setkání s hejtmanem můžete sledovat on-line ve čtvrtek 8. listopadu na webu msdenik.cz, v pátek 9. listopadu pak vyjde i v tištěném vydání Deníku.

Další a podrobnější informace pak čtenáři najdou ve speciální příloze, která bude součástí novin ve středu 14. listopadu.

ANKETA DENÍKU

Vy, čtenáři našeho webu, můžete už nyní rozhodnout o tématech, na která by měl hejtman přednostně odpovídat.

Hlasovat můžete v anketě pod článkem do středy 7.11. do 15. hodiny.

Vybrali jsme pro vás pětici okruhů a vy v anketě pod článkem můžete hlasováním zvolit, kterému by měl hejtman věnovat největší pozornost.

Vítěznou otázku, případně i další v pořadí, za vás na setkání hejtmanovi položíme.

Loňskou atmosféru akce Deníku Setkání s hejtmanem v Ostravě si můžete připomenout v přiložené fotogalerii:

Autor: Redakce

Nahravá se anketa
6.11.2018
SDÍLEJ:

SERVIS

Zákaznický servis - Telef. konzultant se slovenštinou! 32 000 Kč Tel. komunikace s klienty ve slovenském jazyce, kteří již sami projevili zájem o naše produkty za účelem uzavření smlouvy. Voláme jen klientům, kteří si na internetových stránkách udělali cen. kalkulaci na povinné ručení, havarijní poj. Gastronomie - Green land Prague 120 Kč Koho hledáme: Naše firma Green Land otevírá svou novou pobočku v Karlíně v perfektní lokalitě a dělá nábor pro dlouhodobé brigády na pozici obsluha zákazníků (práce na pokladně, kompletace a výdej objednávek). Dlouhodobá brigáda je skvělá možnost jak si stabilně přivydělat ke studiu: můžete odpracovat měsíčně 40 ale i více než 100 hodin a samozřejmě získat také zkušenosti a praxi. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 22 000 Kč Číšníci a servírky Číšník / servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: Karpíšková Eva, tel.: 736647808, Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. , Pracoviště bude: Restaurace Kocábka (Bolevec), Turnusové služby: týden práce/týden volno, Výše platu 17.000 Kč čistého + % z tržby. Pracoviště: Eva karpíšková, plzeň, 301 00 Plzeň 1. Informace: Eva Karpíšková, +420 736 647 808. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 16 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí DĚLNÍK/CE V ZEMĚDĚLSTVÍ - OŠETŘOVATEL/KA DOJNIC. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Malý Bor 144, Horažďovice, Směny: 14:00 - 22:30 hod., 2:00 - 11:30 hod., Praxe v oboru výhodou, plat 16 000,- Kč + prémiová složka, podnikové stravování, 25 dní dovolené, Kontakt možný telefonicky (7 - 15 hod.) nebo e-mailem. Pracoviště: Agrospol, malý bor a.s., 341 01 Horažďovice. Informace: Jitka Vaňková, +420 376 512 695.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

DENÍK S VÁMI

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA – divize Deníku – nejčtenějšího zpravodajského titulu na trhu, má vlastní eventové oddělení, které vzniklo s cílem využít potenciál nejčtenějšího zpravodajského titulu v České republice.

POŘÁDÁME

 • Odborná společenská setkání na aktuální a zajímavá témata
 • Diskusní debaty či uzavřená VIP setkání
 • Odborné konference

ZAJIŠŤUJEME

 • Produkci a organizaci eventů nejrůznější charakteru a rozsahu na míru
 • Kompletní projektové řízení
Kontakt
 • Jana Švecová
  Head of Events

  Vltava Labe Media a.s.
  U Trezorky 921/12
  Praha 5 - Jinonice 158 00
  +420 721 672 761
  j.svecova@vlmedia.cz